subscribe
Kush thotë se martesa e David e Victoria Beckham po shkatërrohet?!

Bota e yjeve

Kush thotë se martesa e David e Victoria Beckham po shkatërrohet?!

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 12:44
David Beckham me Victorian

Kohëve të fundit kanë qarkulluar shumë thashetheme se martesa e David Beckham me Victorian është duke u mbajtur për një fije peri.

Mirëpo, çifti i famshëm të cilët janë në lidhje me vite të tëra dhe kanë katër fëmijë duket se tani janë më të dashuruar se kurrë.

Pavarësisht se ata arritën të ndarë në mbrëmjen e London Fashion Week Men, futbollisti i famshëm dhe ish-këngëtarja e një prej emrave më të famshëm të botës së modës nuk janë ndarë së shikuari njëri-tjetrin në tavolinën ku ishin ulur.

Të dy dukeshin të mahnitshëm me veshje të veçantë.\

Image
Image