subscribe
Bukuroshja thyen Instagramin me 2 mln ndjekës, e feston me një foto ‘hot’

Bota e yjeve

Bukuroshja thyen Instagramin me 2 mln ndjekës, e feston me një foto ‘hot’

Më: 22 maj 2018 Në ora: 22:22
Cristina Buccino

Cristina Buccino ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale duke u dukur më seksi se asnjëherë. Përmes kësaj fotoje ajo ka dashur të përshëndesë ndjekësit e saj në Instagram ku shkroi: “Dy milionë falënderime për të gjithë ju”. Zbuloni fotot e saj më të mira në galerinë tone.

Cristina Buccino është përfolur për një flirt me Vierin dhe Borriellon, por ajo i ka mohuar këto thashetheme dhe në 2016 u përfol për një lidhje me Ronaldon.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus