subscribe
Rita Ora i rikthehet fuqishëm turit europian

Bota e yjeve

Rita Ora i rikthehet fuqishëm turit europian

Më: 22 maj 2018 Në ora: 13:02
Rita Ora

Rita Ora ka treguar se është me të vërtetë një nga këngëtaret më të mira në planet.

Pasi u sëmur javën e kaluar dhe anuloi një koncert në Bristol të Anglisë, 27-vjeçarja u kthye më fuqishëm se kurrë me një performancë të jashtëzakonshme në Amsterdam.

Rita ishte veshur me një kostum të ngushtë pas trupi, duke treguar format e saj.

Image
Image
Image