subscribe
Sam Faiers shfaqet seksi pas lindjes

Bota e yjeve

Sam Faiers shfaqet seksi pas lindjes

Më: 22 maj 2018 Në ora: 07:50

Ajo e solli në jetë fëmijën e saj të dytë vetëm gjashtë muaj më parë.

Dhe Sam Faiers 27 vjeqare dëshmoj se ishte kthyer në formën e saj më të mirë, kur u shfaq me bikine ngjyrë leopardi, duke treguar figurën e saj maahnitëse pas lindjes së foshnjës.

Ish ylli i TOËIE shfaqi stomakun e saj të përkyer, këmbët e dendura dhe ngjyrën e marrë nga plazhi.

Image