subscribe
Festivali i Kanës, yjet që treguan shumë më tepër

Bota e yjeve

Festivali i Kanës, yjet që treguan shumë më tepër

Më: 16 maj 2018 Në ora: 18:29
Yjet që treguan shumë më tepër në Festivalin e Kanës

Me dëshirë ose në mënyrë të pavullnetshme disa detaje pikante kanë kapur vëmendjen e fotografëve dhe të pranishmëve në Festivalin e Kanës, ku yjet tregojnë detaje seksi.

Që nga Naomi Campbell që tregon gjoksin zbuluar, apo tek fustani me zinxhirë i Irina Shayk që tregon shumë më tepër, apo tek disa personazhe të famshëm femra që kanë treguar mbathjet, ja një galeri me yjet që u shfaqën me seksi në këtë edicion.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus