subscribe
Puthje dhe skena të nxehta, Sam Frost në xhirimet e reja

Bota e yjeve

Puthje dhe skena të nxehta, Sam Frost në xhirimet e reja

Më: 16 maj 2018 Në ora: 09:03
Sam Frost dhe Jake

Është verë gjatë gjithë viti në Home and Aëay, në qytetin bregdetar të Summer Bay.

Dhe e sapoardhura Sam Frost nxorri temperaturat e ftohta të Sidneit të hënën, derisa filmonte episdohet e ardshme të serialit.

Ish Bachelorette, 29 vjeqre, u shfaq me bikine të shkurtëra në Palm Beach.

Image