subscribe
Kim Kardashian provokon me këtë foto

Bota e yjeve

Kim Kardashian provokon me këtë foto

Më: 16 maj 2018 Në ora: 08:52
Kim Kardashian

Ajo raportohet se sponzorizon postimet e saj.

Dhe Kim Kardashian shtoi pak më tepër në instagramin e saj, kur ajo ka publikuar një foto më të re.

Ajo kishte mbledhur buzët tek një lolli e kuqe dhe këtë foto e kishte shpërndarë për fansat e saj.

Image