subscribe
Femrat me linjat më 'seksi' në botë, shfaqet me bikine të 'rrezikshme'

Bota e yjeve

Femrat me linjat më 'seksi' në botë, shfaqet me bikine të 'rrezikshme'

Më: 16 maj 2018 Në ora: 08:44
Draya Michele

Draya Michele ka format më të mira trupore dhe duket se ajo e di këtë.

Gjatë një pushimi në Miami të martën, ajo është shfaqur me një veshje të guximshme banjo, ngjyrë vjollce.

Ajo vetë e kishte punuar këtë kostum të veqantë që nxjerrë në pah linjat trupore.

Image