subscribe
Shanina Shaik magjia e mbrëmjes, modelet e ndjekin nga pas...

Bota e yjeve

Shanina Shaik magjia e mbrëmjes, modelet e ndjekin nga pas...

Më: 16 maj 2018 Në ora: 08:18
Shanina Shaik

Kjo është një nga ngjarjet më të rëndësishme në kinematografi. Dhe Shanina Shaik ka udhëhequr magjinë e mbrëmjes, derisa u paraqit në premierën e filmit Solo: A Star Wars Story, në Festivalin e filmit të Kanës të mrtën.

Modelja australiane, 27 vjeqare kthej kokat kur ajo u shfaq me një fustan të gjatë të verdhë, derisa Lais Ribeiro, Toni Garrn, Alessandra Ambrosio dhe Sara Sampaio, poashtu kishin bërë përpjekje për të tërhequr vëmendjen në Pallatin e Kongreseve.

Image