subscribe
Upss...Farrah nxjerr “zogun”

Bota e yjeve

Upss...Farrah nxjerr “zogun”

Më: 15 maj 2018 Në ora: 14:42
Farrah Abraham

Ajo është yll i njohur i televizionit.

Dhe Farrah Abraham bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, të martën në Kanë, derisa u shfaq tejet seksi.

Por, vëmendjen më të madhe e mori incidenti që ajo pati me veshjen, me fustanin e gjatë por me një të çarë të madhe, ku ajo tregoi “zogun”.

Ajo ekspozoi dhe gjoksin shpërthyes.

Image