subscribe
E artë në Kanë, Paris nxjerr gjoksin dhe këmbët seksi

Bota e yjeve

E artë në Kanë, Paris nxjerr gjoksin dhe këmbët seksi

Më: 15 maj 2018 Në ora: 14:35
Paris Hilton

Paris Hilton u shfaq në çdo pëllëmbë si një vajzë për party të hënën në mbrëmje, derisa mori pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Ylli 37 vjeçar kishte zgjedhur një veshje në të cilën ekspozonte hiret trupore.

E veshur në fustan të shkurtër ngjyrë ari, bukuroshja tregoi këmbët e gjata seksi dhe gjoksin.

Image
Image