subscribe
Alessandra, mahnitëse në Kanë

Bota e yjeve

Alessandra, mahnitëse në Kanë

Më: 15 maj 2018 Në ora: 14:28
Alessandra Ambrosio

Sa herë që është në tapetin e kuq, Alessandra Ambrosio merr gjithë vëmendjen.

Dhe ylli i shfaq mahnitëse në premierën e BlacKkKlansman në Festivalin e Filmit në Kanë, Francë, të hënën mbrëma.

37 vjeçarja u shfaq mahnitëse në fustan të zi të gjatë, duke treguar fizikun për mrekulli.

Image