subscribe
Si lë vend imagjinatës, nxjerr këmbët seksi

Bota e yjeve

Si lë vend imagjinatës, nxjerr këmbët seksi

Më: 21 prill 2018 Në ora: 08:27
Draya Michele

Draya Michele ka qenë femra më seksi në Atlanta, Georgia mbrëmjen e kaluar.

Ylli i Basketball Wives LA e cila është e fejuar me futbollistin Orlando Scandrick, nuk i la vend imagjinatës, derisa arriti në klubin Revel.

33 vjeçarja e veshur në të verdha mahniti me pamjen dhe tregoi unazën e diamantit.

Bukuroshja dukej tejet seksi, duke ekspozuar këmbët e gjata seksi, në minifundin me një të çarë në këmbë.

Image
Image