subscribe
Kylie braktis rolin si nënë për…

Bota e yjeve

Kylie braktis rolin si nënë për…

Më: 16 prill 2018 Në ora: 13:17
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka braktisur rolin e saj të ri si nënë për të marrë pjesë në Festivalin e Coachella në Kaliforni.

Për t’i qëndruar besnike fansave të saj në Instagram,20 vjeçarja ka publikuar foto dhe video këtë të dielë, ku ka treguar ngjyrën e re të flokëve.

Ylli i reality show dukej mahnitëse me paruken blu.

Image