subscribe
Të vishesh si Amal Clooney

Bota e yjeve

Të vishesh si Amal Clooney

Më: 14 prill 2018 Në ora: 15:52
Amal Clooney

Inspirohuni nga stili i avokates Amal Clooney dhe bëni gati dukjen tuaj të radhës për në punë.

Amal njihet për stilin e saj elegant, mirëpo ajo njëkohësisht inkorporon edhe rroba “street style” në dukjet e saj.

Një bluzë e thjeshte e kombinuar me një fund përplot luleapo pantallona klasike me materiale me dizajne.

Këto janë dy nga idetë që mund t’i merrni nga avokatja e famshme dhe t’i aplikoni në dukjet tuaja të përditshme.

Për më shumë hidhni një sy fotografive më poshtë.

Image
Image