subscribe
E gjithë vëmendja te Amber!

Bota e yjeve

E gjithë vëmendja te Amber!

Më: 13 prill 2018 Në ora: 14:28
Amber Turner

Amber Turner është ende pjesë e një trekëndëshi dashurie mes Dan Edgar dhe të dashurës së tij të re Clelia Theodorou.

Pavarësisht kësaj, ylli i “TOWIE” nuk duket aspak e shqetësuar.

Bukuroshja 25 vjeçare ka vazhduar të shijojë pushimet e saj në Dubai. E veshur me bikini, Amber ka tërhequr vëmendjen me format e saj fenomenale.

Image
Image